Přeskočit na hlavní obsah
Kaspersky Endpoint Security for Business

Nová generace adaptivní ochrany před kybernetickými hrozbami

Adaptivní zabezpečení proti pokročilým kybernetickým hrozbám

 • Chrání všechny koncové body, aniž by příliš zatěžoval váš rozpočet
 • Zjednodušuje centralizovanou správu zabezpečení pomocí cloudové nebo webové konzoly
 • Minimalizuje počet incidentů pomocí automatického zpracování
Kompatibilní se systémy:
 • Windows®
 • macOS®
 • Android™
 • iOS®
 • Linux®

Důvěryhodné multiplatformní zabezpečení

Náš vícevrstevný přístup k ochraně je založen na technologii strojového učení a vynikající inteligenci rozpoznávání hrozeb. Chráníme vás před bezsouborovými hrozbami, zneužitím, rootkity a mnoha dalšími.

Automatizace rutinních úloh

Automatizuje klíčové, avšak nepříjemné a rutinní úkoly, včetně správy zranitelných míst a oprav, správy šifrování a pravidel a zásad pro omezení potenciálu útoků – jednoduše.

Flexibilní nasazování

Rychlé a snadné nasazení v cloudu, na místě a v hybridním režimu – nebo dokonce v síti typu air-gap. Potřebujete po použití na místě přenést instalaci do cloudu? Průvodce to udělá za vás.

Porovnat možnosti úrovní

Základní ochrana a správa koncových bodů
Vylepšené možnosti správy a automatizace
Ochrana nad rámec koncových bodů
Chrání každé zařízení před nejnovějšími hrozbami a snižuje riziko uživatelských chyb tím, že zabraňuje rizikovému chování.
Adaptivní zabezpečení a správa rutinních úloh, to vše z jednoho místa. Místo toho se můžete soustředit na strategii!
Blokuje infekce na úrovni bran, než dosáhnou vašich koncových bodů, a neguje účinky sociálního inženýrství.
Adaptivní zabezpečení
Adaptivní zabezpečení
Zastavte ransomware, bezsouborové útoky, zneužití, rootkity, viry a trojské koně – a celou řadu dalších hrozeb
Adaptivní zabezpečení
Zastavte kybernetické hrozby v jejich počátcích a reagujte na neobvyklé chování pomocí modulu Adaptive Anomaly Control. Ovládejte využití aplikací na serverech.
Adaptivní zabezpečení
Zastavte kybernetické hrozby, reagujte na neobvyklé chování, ovládejte aplikace na serverech a zabezpečte webový a e-mailový provoz na úrovni brány.
Zmenšení oblasti zranitelnosti
Zmenšení oblasti zranitelnosti
Podrobné ovládací prvky aplikací, webu a zařízení
Zmenšení oblasti zranitelnosti
Podrobné ovládací prvky pro zdokonalení zásad, automatizovaná analýza chování pomocí modulu Adaptive Anomaly Control a řízení aplikací pro servery
Zmenšení oblasti zranitelnosti
Podrobné ovládací prvky pro zdokonalení zásad, automatizovaná analýza chování pomocí modulu Adaptive Anomaly Control a řízení aplikací pro servery
Automatizace úloh
Automatizace úloh
Umožňuje delegování zabezpečení pomocí RBAC, správy oprav a šifrování, vzdálené instalace operačního systému a softwaru, inventáře softwaru a hardwaru
Automatizace úloh
Umožňuje delegování zabezpečení pomocí RBAC, správy oprav a šifrování, vzdálené instalace operačního systému a softwaru, inventáře softwaru a hardwaru
Pokročilá ochrana proti nevyžádané poště a phishingu
Pokročilá ochrana proti nevyžádané poště a phishingu
Poskytuje okamžitou ochranu na úrovni brány před útoky prostřednictvím firemních e-mailů (BEC) a infikovanými webovými zdroji
Zobrazit více 
*Úvodní ceník pro nové zákazníky

Chytrá volba pro bezpečnost

Buďte připraveni – zmírněte rizika, která útoky představují pro vaši firmu, se společností Kaspersky.

Výkon a víceúrovňová ochrana

Zabezpečení by vás nemělo brzdit, a proto má naše zabezpečení minimální dopad na výkon systému. A pokud se stanete cílem útoku, technologie Remediation Engine vrátí zpět škodlivé akce, takže uživatelé budou moci pokračovat v práci bez přerušení

Položení správných základů

Vytvořte základ pro budoucnost díky bezproblémovému upgradu na systém EDR, ochraně brány a zabezpečení cloudu – řada bezpečnostních nástrojů v jediném řešení pro maximální efektivitu a pohodlí.

Konzole pro správu typu „To nejlepší z obou“

V cloudu, na místě, nebo obojí? Vy rozhodujete – a my poskytneme sjednocenou správu přes cloudovou konzoli nebo tradiční konzoli nasazenou na místě s cloudovými prostředími AWS, či Azure. Rychle a snadno nasaďte zabezpečení a zásady pomocí kteréhokoli z našich předkonfigurovaných scénářů.

Pokročilé nástroje pro správu koncových bodů

Odhaluje zranitelná místa a aplikuje nejnovější opravy s cílem zablokovat vstupní body útoku – a ponechává vám kontrolu nad tím, které aplikace jsou na vašich serverech povoleny. Doplněno o ovládací prvky webu a zařízení podnikové úrovně a detekci neobvyklého chování, která se přizpůsobí činnostem vašich uživatelů, se strojovým učením – díky čemuž poskytuje ještě lepší ochranu bez dopadu na produktivitu.

Co říkají naši zákazníci

Nejvíce testů, nejvíce ocenění

Nejtestovanější. Nejoceňovanější.

Naše konzistentně vysoké výsledky v nezávislých testech a recenzích analytiků znamenají, že nám zákazníci nemusí jen slepě důvěřovat – je to skutečně kybernetické zabezpečení, na které se můžete spolehnout.

Volba zákazníků

Společnost Kaspersky získala v roce 2021 již počtvrté v řadě ocenění Gartner Peer Insights za volbu zákazníků pro platformy ochrany koncových bodů.

Maximální počet každoročních ocenění

Hodnocení jako nejlepší ochrana, nejlepší výkon a nejlepší použitelnost v průběhu celého roku 2021. Institut AV-TEST ocenil vysokou spolehlivost ochranných řešení společnosti Kaspersky proti kybernetickým hrozbám. Tato cena poskytla mimořádné uznání a ocenění za výzkumnou a vývojovou práci, kterou společnost Kaspersky vkládá do lepší ochrany proti všem formám kybernetických útoků.

Schválený podnikový produkt

Řešení pravidelně získává známku „Schváleno“ pro účast v hlavní testovací sérii pro podniky institutu AV-Comparatives. Vykazuje vysokou úroveň ochrany proti hrozbám v reálném světě s nejnižší úrovní falešně pozitivních výsledků.

Přední příčky

Kaspersky Endpoint Security získává nejvyšší hodnocení TopRated bez přestávky již od roku 2017. Společnost Kaspersky zůstává lídrem v počtu získaných ročních ocenění za celé období 11 let existence ocenění: celkem 44 ocenění, z toho za 22 spotřebitelské produkty, 21 za podnikové produkty a 1 za nejlepší inovace.

Best Enterprise Endpoint

Řešení obdrželo každoroční ocenění „Best Enterprise Endpoint 2020“ od laboratoří SE Labs za kombinaci úspěšného neustálého veřejného testování, soukromých hodnocení a zpětné vazby od klientů. Během roku 2021 řešení obdrželo nejvyšší ocenění „AAA“ ve všech čtyřech čtvrtletních certifikacích, stejně jako nejvyšší hodnocení celkové přesnosti ve třech testech a výsledek TOP3 ve čtvrtém testu.

Časté otázky

Potřebujete pomoc s dalším krokem?

Jsme tu, abychom vám pomohli tak, jak vám to nejlépe vyhovuje

 • Pomoc s výběrem

  Nejste si jisti, jaká ochrana je pro vás nejlepší?
 • Zkušební verze

  Nespěchejte a produkt si před zakoupením vyzkoušejte.
 • Najít partnera

  Najít dodavatele softwaru Kaspersky ve vašem okolí.
 • Kontaktujte nás

  Zanechte své kontaktní údaje, abyste se dozvěděli více o našich produktech.

Zřeknutí se odpovědnosti společnosti Gartner.
GARTNER je registrovaná ochranná známka a značka služby společnosti Gartner, Inc. nebo jejích partnerských společností v USA a mezinárodně a zde je používána se svolením. Všechna práva vyhrazena. Tato grafika byla publikována společností Gartner, Inc. jako součást rozsáhlejšího výzkumného dokumentu a měla by být hodnocena v kontextu celého dokumentu. Společnost Gartner nepropaguje žádného prodejce, produkt nebo službu figurující v jejích výzkumných publikacích, ani nedoporučuje žádnému uživateli technologií, aby volil pouze mezi prodejci s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují názory výzkumné organizace Gartner a neměly by být chápány jako konstatování skutečnosti. Společnost Gartner vylučuje veškeré záruky, přímo či nepřímo vyjádřené, související s tímto výzkumem, včetně jakýchkoli záruk prodejnosti nebo vhodnosti řešení pro konkrétní účel. Odznak GARTNER PEER INSIGHTS CUSTOMERS’ CHOICE je ochranná známka a značka služby společnosti Gartner, Inc. nebo jejích partnerských společností a zde je používán se svolením. Všechna práva vyhrazena. Volba zákazníků Gartner Peer Insights Customers’ Choice představuje subjektivní názory z jednotlivých recenzí koncových zákazníků, hodnocení a data aplikovaná s využitím zdokumentované metodiky. Nepředstavuje pohled společnosti Gartner nebo jejích partnerů, ani není jimi schvalována.